Upíři (5) - teď i (6)

21. února 2009 v 1:06 | >>Vickki Vectory<< |  V
Mno..napsala jsem jenom kousek...a příště dopíšu poslední díl ,ale možná to bude mít i jiný pokračování..p..oO.xD

Upíři ---5.díl---

O pár hodin později:

,,Nedělej to!"zařval Sam. ,,A co?"zeptala se ho posměšně Katrin.,,Nech mého bratra být, nejdřív já, pak můj bratr"řval vztekle.,,Prostě mě přitahuje tvá rodina "dodala jízlivě.

A teď k tomu hlavnímu:

Samův bratr je vlastně Leon. Ale Leon to neví, protože Sam zmizel ještě dřív než se Leon narodil.Také proto Samovi vadí pomyšlení, že by snad zničila život i Leonovi.Protože je to jeho bratr..a i přesto, že s ním nikdy nemohl třeba jen promluvit, tak nemohl dopustit , aby ho čekal stejný osud.

Zpátky k Leonovi a Katrin:

Prali se, ti dva se prali. Měli jste vidět jak se perou dva upíři.Kousali do sebe,ale ani jeden nemohl vyhrát ,,Byli věční".


Po několika dnech:

Leon konečně řekl Katrin o Věštci.To ne!...zděsila se ona.Po pár minutách beze slova odešla.Leon se za ní jen smutně díval..kam šla?

Druhý den ráno:

Leon šel za Věštcem.Bylo mu sním dobře,chtěl si s ním povídat.U domu Leon tiše opřel kolo a potichu se vplížil dovnitř, obvykle to vždy Věštec postřehl a hned ho jásavě vítal, avšak teď byl překvapivě tichý,vlastně úplně tichý.Ležel na křesle a ani ne jeho pozdrav neodpovídal.Nesmál se, nevytahoval se, že všechno ví.proč?ani se nehýbal...trvalo dost dlouho než to Leonovi došlo.
,,Ne pane to ne!"zařval zoufale.
Věštec byl mrtev, ani rozloučit se s ním nemohl.Lidi říkali, že umřel stářím , kolik mu bylo let.Ale jen Leon věděl , že tomutak není, jen on věděl od čeho jsou ty dva šrámy na krku.
,,Měli jsme pravdu...jsou tu upíři..my to věděli, nejdřív zabili Věštce..a pak určitě zabijí i mě.ale proč?"přemýšlel Leon nahlas.---Pokračování příště---
Kdo zabil Věštce?a cose stane dál?...to se dozvíme příště.

Upíři (6)

1.3.2009 17:02 | >>Vickki Vectory<<
Napsala jsem to jedině kvuli (sb) NIKOLE..která je jediná stálá čtenářka tohodle příběhu..oO..xD

Upíři ---6.díl---

Den poté u sama:

Katrinin smích nemohl ustat ,,Jak ten dědek prosil , abych ho nezabila .A jak pak chtěl ušetřit alespoň tvého bratra Samraji".
Však pro Sama to nebylo vtipné ,,Nech mého bratra na pokoji!"řekl naštvaně.,,Jsi odporný monstrum!"zařval ještě. Katrin se na něj rozlobeně otočila a probodávala ho očima, které svítili po pomstě, pak se ale jen usmála.,,Nedělej se, ty si přece taky monstrum" řekla zlostně.Sam se jen otočil a díval se do tmy...


U Leona:

Leonovi se zamlžili oči,, Byl to jediný člověk, který mi rozuměl"říkal si v breku.Na jeho pohřbu se vše ještě stížilo,temnota ho doslova sžírala,nebyl tu nikdo kdo by ho utěšil...nebo snad, že by?..
,,Leone" uslyšel milý hlásek Katrin.Neusmál se, neměl na to sílu.Utěšovala ho, ale nebylo jí ho líto, stejně mu to všechno udělala ona.I přesto se uní Leon cítil v bezpečí, snad jen kdyb věděl...

Dne kdy se Leon vše dozvěděl:

Seděli na staré dřevěné lavičce v blízkém parku .Katrin už se chtěla napít nektaru.Věděla, že tento lok bude pro Leona poslední, nebo se napije víc a zabije ho?...,,Ne ať se trápí tak jako jeho bratr tím jaký bude"řekla si a ulehčeně se usmála..už jen kousek..už ho bude mít..
Její zuby už se blížili k jeho krku, když v tom:,,Pusť ho!"zařval kdosi..Ale Katrin věděla kdo to je..Sam.,,Same, ty jsi opravdu vtipný, mě nezastavíš" řekla znudeně a vrátila se tam kde skončila.Sam ukázal na kříž, který ležel na chodníku vedele něj s pohledem , že se ho nebojí zvednout.,,Jsi vtipný..snad nevíš , že by jsi umřel i ty?.."zeptala se hho posměšně.
Leon jen celou tu situaci pozoroval.,,Co se děje?''zeptal se po chvíli.
,,Ale..to je můj bejvalej kluk, hrozně žárlí" zalhala...ale Sam se hnedka ujal slova.:,,Leone, ty víš že jsou tu upíři?"zeptal se ho.,,Jo to vím,proč? zeptal se ho Leon trošku nechápevě.Sam na nic nečekal a narovinu Leonovi oznámil:,,Katrin je upír!"..Leon se na ní otočil se slovy,, To enní pravda!"..a pak se nevěřícně podíval na Katrin.Její oči svítily dokrvava červenými světýlky, viděl její špičáky, a pak už jen to jak se na něj vrhá.Nechápal to proč si toho nevšiml dřív?..,,Upíry na první pohled nepoznáš, jsou neodolatelní a přesvědčivý" dodal Sam s povzbuzujícím tónem v hlase.Leon Katrin jen odtrhl Katrin od sebe, ještě pořád hrozně nechápavě vyslovil tu otázku co si vždy kladl i Sam a to...,,Proč?" Katrin na ní neodpovídala jen se smála, děsivě se smála.,,Koho jsem to miloval"zeptal se v duchu sám sebe.
,,Slyšel si že máš bratra?"vyhrkl Sam.,,Jo ,proč?"divil se Leon, Nemohl pochopit jaktože o něm jehosoused tolik ví..a vlastně i Leon věděl, že on je upír, ale jakoby se bál odejít, nevypadalo to, že by mu chtěl Sam ublížit.,,Jak ti řekli, že ...zmizel?"zeptal se s lítostí v hlase.Leon pořád nechápel jeho otázky.,,Nehoda"zadíval se někam do prázdna.,,Narazilo do něj auto"..dodal.,,Takže auto..."...,,Leone, tvého bratra dostali upíři"..
,,Takže ho zabili upíři?"zeptal se.,,Nezabili, udělali z nej to co právě stojí před tebou" Leon se na něj nechápevě podíval.,,Jsem taky upír, ale enchci být...nechci aby z tebe Katrin udělala to samý,nechci zabíjet ty neviný lidi, nechci pít nektar.." řekl se značným odporem v hlase.po několika minutách se bratři objali.,,Jsem rád, že jsem tě poznal"řekl Sam.,,Já taky" přitakal Leon ještě s nechápavým pohledem.

,,To už by stačilo!..brečet si můžete jindy" řekla Katrin se smíchem v hlase a vrhla se po leonovi.Už ho málem měla když v tom...Sam popadl kříž a přitiskl ho k ní, nevadilo mu že se ho taky dotkl, hlavně ž jeho bratr bude žít normálním životem.
,,Ne!"zněl výkřik Leona.
,,Sbohem Leone"krikl rozpadající se Sam.
Katrin křičela:,, Ty idiote!cos to provedl?"..teď se jí naopak smál Sam.,,Jsem rád , že jsem tě poznal" podíval se na Leona stále s úsměvem.A Katrin daroval poslední větu:,,Nemělas pravdu, nejsme věční".

Po chvíli po nich zbyl jen popel.Leon popadl popel svého bratra a razprášil ho do moře.Katriina se raději, ale ani nedotkl.

,,Tak takové je to mít bratra?"..přemýšlel..

,,A pak už ho čekal jen normální život?"...Ne!...tu větu by jste určitě mile rádi slyšeli..ale Leona čekalo jiné, a mnohem obtížnější překvapení!..


---Pokračování příště---???...
Možná..možná bude trošku lépe napsáno další pokračování...


Menší chyba - páč se mi to smazalo..ten poslední díl..dala jsem to sem takhle.jinak to nešlo..Takže díly v jednom ... :P
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Verushka-sbé-iloveyou-♥-4ever*muck* Verushka-sbé-iloveyou-♥-4ever*muck* | Web | 21. února 2009 v 7:38 | Reagovat

Jak už jsem psala...Super dess...A celkem strašidelný..ta básnička :) ..

2 NikiLoL.StarKush NikiLoL.StarKush | Web | 21. února 2009 v 10:01 | Reagovat

Jo sou no xD

3 Verushka-sbé-iloveyou-♥-4ever*muck* Verushka-sbé-iloveyou-♥-4ever*muck* | Web | 21. února 2009 v 14:16 | Reagovat

Ahooj... ...Jakpak je??Promiň , že už jsem tu tak dlouho nebyla,moc nestíham!!A co ty??Škola??

4 ferča-your SBé ferča-your SBé | Web | 21. února 2009 v 15:32 | Reagovat

OoO x) dokonalý design! a ten příběh... taky super x)

5 MiSs-Prcal MiSs-Prcal | Web | 21. února 2009 v 16:31 | Reagovat

aOoY x) Omlouvam Se x( Ale Potrebovala Bych Hlasnout Do 1. Kola SONB x) Odkaz Kde Hlasnout Je Nahore, Moc Ti Dekuju Jestli Jsi Hlasl(a) x) pp

6 Kikuška SbéčQQoo Kikuška SbéčQQoo | Web | 21. února 2009 v 16:38 | Reagovat

kují moc xD já jsem se totiž nudila xD tk jsem udělala ty dessy..co si u mě lidi obednali xD ae celkem v poho..:D jinak jsem vcera delala dessy...a davala je do free...davala jsem 3..a 2 se hned zabraly kámo xD jakožhe ja upe valila oči xxD

7 Kikuška SbéčQQoo Kikuška SbéčQQoo | Web | 21. února 2009 v 16:39 | Reagovat

ty umíš tqy pěkný dessy :))

8 NIKOLA♥SB-nko ♥ NIKOLA♥SB-nko ♥ | Web | 22. února 2009 v 11:55 | Reagovat

ta Katrin zabila toho věštce! :(

potom to bude ten Leon sledovat jako tu Katrin nějak  si myslim xD

9 LeníííQ =) LeníííQ =) | Web | 22. února 2009 v 13:56 | Reagovat

Ahojky. U mě na blogu je bleskajda =) A kdyby jsi chtěla, tak se můžeme spřátelit =)¨Máš klááásnej bloček =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.